Penirium – tabletki na powiększanie penisa

W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, w którym postanawia zmierzyć się z rzeczywistością. Dosłownie i w przenośni. Zazwyczaj jest to czas dorastania lub późnego dzieciństwa. Na basenie, w szkolnej szatni czy na boisku rzucamy wymowne spojrzenia na penisy kolegów i porównujemy je ze swoimi. Większość z nas boi się tego, że członek okaże się za mały! To bardzo poważny problem, który w znaczący sposób rzutuje na nasze życie seksualne.  W niektórych przypadkach może doprowadzić nawet do całkowitej rezygnacji z pożycia! Z kolei abstynencja seksualna do zaburzeń wzwodu. Cóż… Najprościej mówiąc – nieużywany sprzęt rdzewieje…Trzeba go wymienić na nowszy model. To co kiedyś było niemożliwe, dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki. I wcale nie mam na myśli kosztownej operacji, a tabletki  na powiększanie penisa. Konkretnie Penirium.

Penirium

Penirium to specjalistyczny suplement diety stworzony z myślą o mężczyznach zmagających się z kompleksem małego penisa. Jego przewaga na innymi metodami powiększania jest ogromna.

 • Nie wymaga wizyty w gabinecie lekarskim czy recepty. Nie wspominając o braku jej inwazyjności. Łykanie tabletek jest o wiele bardziej bezpieczne niż zabieg chirurgiczny!

Penirium – najważniejsze fakty

 • Skład tabletek Penirium jest w 100% naturalny. Nie znajdziemy tutaj żadnych konserwantów, ulepszaczy czy barwników.
 • Zanim tabletki Penirium zostały dopuszczone do sprzedaży, przeszły szereg badań i testów.
 • Tabletki Penirium są produkowane zgodnie z standardami obowiązującymi na terenie UE.
 • Preparat Penirium cechuje się natychmiastowym działaniem! Jest w stanie powiększyć naszego penisa
  o 7,5 cm!
 • Stosowanie tabletek jest w pełni bezpieczne! Nie ma mowy o jakichkolwiek skutkach ubocznych!

Penirium – skład

Skład preparatu stanowi zwieńczenie wieloletnich badań przy których pracowali najwyższej klasy specjaliści z dziedziny urologi.

 • L-karnityna – podnosi poziom testosteronu we krwi, zwiększa ruchliwość plemników.
 • L-argnina – rozszerza naczynia krwionośne, ułatwiając tym samym napływ krwi do prącia.
 • Lizyna – odgrywa znaczącą rolę w produkcji kolagenu. Poprawia elastyczność tkanek, przygotowuje delikatną skórę penisa na nadchodzące zmiany.
 • Pestki dyni – są źródłem cynku – pierwiastka niezbędnego do produkcji testosteronu.
 • Żeń-szeń – działa pobudzająco, zwiększa ochotę na seks.
 • Sarsaparilla – roślina bogata w androgeny – męskie hormony płciowe. Odgrywa rolę naturalnego afrodyzjaku.
 • Żurawina – dba o męski układ moczowy.
 • Lukrecja – podnosi poziom libido oraz zwiększa rozmiar penisa w trakcie wzwodu.
 • Korzeń maca – wykazuje silne działanie wzmacniające, niweluje negatywne skutki stresu.

Penirium – działanie

Aby zrozumieć istotę działania tabletek Penirium, należy cofnąć się do czasów szkoły średniej i przypomnieć sobie budowę penisa.

Męski członek składa się z dwóch ciał jamistych oraz jednego ciała gąbczastego. Wówczas gdy napływa do nich krew penis staje się większy. To właśnie od nich w dużej mierze zależy rozmiar prącia. Dlatego skład  Penirium został dobrany tak, aby usprawnić ich działanie. Rozszerzone tkanki są w stanie pomieścić więcej krwi, tym samym przyczyniając się do powiększenia penisa.

Penirium – efekty stosowania

Producent tabletek twierdzi, że dzięki nim jesteśmy w stanie:

 • wydłużyć penisa o 7,5 cm,
 • zwiększyć jego obwód o 2,5 cm.

To nie wszystko! Trzymiesięczna kuracja sprawi, że nasza sprawność seksualna wzrośnie nawet parokrotnie!

Penirium – sposób użycia

Zalecana dawka to 1 tabletka dziennie. Należy przyjmować ją rano, najlepiej na czczo – 15 minut przed śniadaniem.

Penirium – cena, gdzie kupić?

Tabletki Penirium można kupić za pośrednictwem Internetu – na oficjalnej stronie producenta, który przestrzega nas przed podróbkami sprzedawanymi na Allegro. Aktualnie czeka na nas promocja-  157 zamiast 319 złotych. Warto zaznaczyć, że jedno opakowanie zawiera zaledwie 15 kapsułek! Wystarczy na przeprowadzenie dwutygodniowej kuracji!

Penirium – opinie

Pomimo atrakcyjnego składu oraz zapewnień dotyczących efektów stosowania Penirium, zadania na temat jego działania są podzielone. Jedynie chwalą, drudzy odradzają lub narzekają na chwilowe rezultaty. Czy warto go kupić? Jest to bardzo indywidualna kwestia. Wszystko zależy od tego, co chcemy osiągnąć stosując Penirium i ile czasu możemy mu poświęcić. Nie da się ukryć, że trzy miesiące to dość sporo. Do wakacji zostało zaledwie dwa. A to właśnie w okresie lipcowo-sierpniowych wyjazdów wykazujemy wzmożoną aktywność seksualną.

No votes yet.
Please wait...