Tabletki na odchudzanie Slimetrol. Czy warto je kupić?

Slimetrol to nowość na rynku suplementów diety, która jest odpowiedzią na potrzeby osób zmagających się z nadwagą. Proces odchudzania składa się z kliku etapów. Jednym z nich jest etap plateau – zatrzymania wagi, który może w skuteczny sposób zniechęcić nas do dalszej walki o szczupłą sylwetkę. Slimetrol ma nas przed nim uchronić. Czy możemy liczyć na coś jeszcze? Sprawdźmy, co przygotował dla nas producent.

Slimetrol – skład

Pierwsze co rzuca się w oczy, to designerskie opakowanie imitujące puszkę Coca Coli Light. Wbrew pozorom, w jego wnętrzu nie znajdziemy popularnego napoju dietetycznego, a tabletki o naturalnej i bezpiecznej formule. Bazę preparatu Slimetrol stanowi kofeina, w którą obfitują składniki zawarte w kapsułkach. O jej można by było napisać książkę. Niestety nie mamy na to czasu. Dlatego skupimy się przede wszystkim na tych istotnych z perspektywy osoby będącej na diecie.

 • Zielona herbata – przyspiesza metabolizm, zapobiega odkładaniu tkanki tłuszczowej, pomaga oczyścić organizm z toksyn. Właściwości odchudzające zawdzięcza polifenolom mającym znaczący wpływ na wchłanialność substancji odżywczych zawartych w pożywieniu.
 • Guarana – działa na kilku płaszczyznach. Hamuje uczucie głodu, przyspiesza metabolizm oraz dodaje energii. Zawiera więcej kofeiny niż kawa! Posiada właściwości termogeniczne – pozwala spalić podczas treningu większą ilość kalorii!
 • Kawa – tej Pani nie muszę nikomu przedstawiać. Jej ziarna są wysoko cenionym surowcem farmaceutycznym oraz kosmetycznym. Choć wyniki badań naukowych wciąż nie potwierdziły jej właściwości odchudzających, wstępne ustalenia napawają optymizmem. Kawa wspomaga odchudzanie! Przyspiesza metabolizm, usuwa nadmiar wody z organizmu, zmniejsza łaknienie oraz ułatwia wypróżnianie.

Slimetrol – podsumowanie składu

Skład preparatu Slimetrol można podsumować w bardzo prosty sposób: kofeina. I chociaż jej spożywanie może mieć znaczący wpływ na odchudzanie, przedawkowanie wręcz przeciwnie. Bezpieczna dawka kofeiny wynosi ok. 250 mg na dobę – wyższa może powodować działanie niepożądane. Drgawki, bezsenność, uderzenia gorąca, rozkojarzenie, silne pobudzenie.

Slimetrol – działanie

Producent ma nam bardzo wiele zaoferowania. Uważa, że dzięki kapsułkom Slimetrol jesteśmy w stanie:

 • przyspieszyć tempo metabolizmu aż o 50%
 • zmniejszyć wchłanialność tłuszczu zawartego w pożywieniu
 • zredukować zbyt wysoki poziom cholesterolu
 • pozbyć się cellulitu
 • zyskać mnóstwo energii
 • pozbyć się złego samopoczucia
 • stracić nawet 18 kg w przeciągu miesiąca

Slimetrol – jak stosować?

W celu osiągnięcia optymalnych efektów zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie.

Slimetrol – cena, gdzie kupić?

Tabletki można kupić za pośrednictwem Internetu. Aktualnie czeka na nas bardzo atrakcyjna promocja w postaci 50% zniżki, która pozwala nabyć tabletki Slimetrol w cenie 87 złotych!

Slimetrol – opinie

W związku z tym, że Slimetrol dopiero od kilku miesięcy gości polskim rynku, znalezienie opinii na jego temat jest stosunkowo trudne. Niemniej jednak obietnice producenta pozwalają wysnuć pierwsze wnioski. O ile w cudowny przypływ energii jestem w stanie uwierzyć, tak w osiemnastokilogramowy spadek już nie bardzo.

 • Po pierwsze- jest to niemożliwe
 • Po drugie – niebezpieczne!!!

Zdrowe odchudzanie polega na utracie od 0,5 do 1 kg tygodniowo, co daje spadek 4 kilogramów miesięcznie – takie są rekomendacje dietetyków. Tymczasem producent tabletek Slimetrol gwarantuje prawie pięciokrotnie więcej!!!

Tabletki Slimetrol – czy warto je kupić?

Pytanie zostawiam do osobistych przemyśleń. Aczkolwiek nie omieszkam podzielić się z Wami moją opinią. Uważam, że zakup tabletek Slimetrol jest dość ryzykowny. Mam na myśli przede wszystkim wysoką zawartość kofeiny. Jeśli podobnie jak ja jesteś smakoszem kawy, zanim klikniesz ikonkę „Zamów Teraz”, przemyśl swoją decyzję.

No votes yet.
Please wait...